Aktuality

Nejmenší 10-ti otáčkový potenciometr na světě

19.1.2018

Potenciometr SMT v těle o průměru 10,5 mm je vhodný pro aplikace, kde je je důležitá co nejmenší velikost a přitom robustní provedení.

Více informací

Řezačka pro průmyslové tiskárny

27.10.2017

Nově umíme nabídnout také řezačku pro samolepící termoetikety bez podkladové vrstvy. Tyto termoetikety z jedné strany lepí a zalepují tak řezačku. Naše řezačky si poradí s papírem, fólií nebo smršťovacími hadicemi.

Řezačky jsou navržené tak, že navzdory kontaktu s adhezivem, je zajištěna hladká vodící vrstva papíru. Okraje zůstávají bez zbytků adheziva díky speciální složce integrované do základního materiálu.

Dokument ke stažení

Ultrazvukové snímače pro hlídání pozice hran

27.10.2017

Přesné určení pozice hrany materiálu je velmi důležité ve výrobě, montáži a logistice v různých průmyslových odvětvích.

Naše nové ultrazvukové snímače jsou vhodné především do prašného prostředí a tehdy, pokud je detekovaný materiál zcela nebo částečně průhledný.

Dokument ke stažení

Joysticky pro náročné podmínky

27.10.2017

Joysticky používané v náročných pracovních podmínkách musí být robustní a zároveň musí obsahovat implementaci řídících příkazů pro přesné pohyby. Nový 847 prstový joystick s Hallovým efektem od MEGATRONu, který je dostupný ve dvou velikostech, je ideální do těchto podmínek. Má stupeň krytí IP 67, je velmi odolný, dobře ovladatelný a má vysokou životnost, až 10 milionů cyklů.