Nová řada enkodérů FHx58

Enkodéry HTx jsou určeny pro aplikace s nejvyššími nároky na přesnost měřených hodnot a životnost. Základ verzí HTx tvoří robustní kovové pouzdro. Jsou s plnou, dutou nebo externí hřídelí (kit). První dvě mají hřídel z nerezové oceli s dvojitým kuličkovým ložiskem, která vydrží vysoké axiální i radiální zatížení. Snímače HTx mají stíněný kabel s kovovou kabelovou průchodkou, vše z nerezové oceli. Digitální zpracování signálu je založeno na magnetickém a gradientním záznamu měřených hodnot a je ideální pro vysoce dynamické a rychlé procesy. Kromě volby mezi inkrementálním nebo absolutním enkodérem jsou k dispozici dvě možnosti rozlišení.

Vysoké rozlišení

Snímače mají vysoké rozlišení a lze je také objednat jako víceotáčkové enkodéry s baterií a bezpřevodovkovou technologií True Power On. Díky této inovativní technologii jsou naměřené hodnoty zaznamenávány i bez napětí. Rozlišení inkrementálních enkodérů je až 16 384 p/ot. Jsou vybaveny rozhraními CANopen a CAN SAE J1939. Tyto enkodéry lze ještě přizpůsobit podle Vašeho projektu.

Standardní rozlišení

Snímače mají běžné rozlišení a přesnost pro širokou škálu aplikací. Enkodéry mají všechny obvyklé analogové a inkrementální signální výstupy.  Tyto enkodéry lze upravovat už od malého množství kusů. Nejčastějšími úpravami jsou přizpůsobení délky signálního kabelu, geometrie hřídele nebo signálního výstupu.

Více info u jednotlivých produktů FHB58 / FHS58 / FHI58.

< Zpět na aktuality