O nás

Firma MEGATRON, s.r.o. byla založena v ČR roku 1992 jako dceřiná společnost  MEGATRON Elektronik GmbH & Co. KG. Při návrzích a dodávkách řešení spolupracujeme také s dalšími partnery jako ADZ NAGANO GmbH, ANDIG s.a.r.l., Atek Elektronik Sensor, DIS Sensors, ELCIS Encoder S.r.l., EMSYST, spol. s r.o., GeBE Elektronik und Feinwerktechnik GmbH, HOHNER AUTOMATION, S.L., Inelta Sensorsysteme GmbH & Co. KG, MegAuto KGSCAIME S.A.S. a řady dalších.

  • Výrobní a obchodní program zahrnuje přesné potenciometry, lineární snímače polohy, snímače natočení, inklinometry a akcelerometry, tenzometrické snímače pro měření sil a vážení, snímače momentu, snímače tlaku, přesné odpory, průmyslové joysticky, průmyslové a mobilní tiskárny, konstrukční díly pro elektroniku, profily pro výrobu přístrojových skříněk, atd.
  • Zaměřujeme se na standardní produkty i na produkty navržené na přání zákazníka.
  • Našimi zákazníky jsou převážně výrobci strojů a zařízení, dále vysoké a střední technické školy, výzkumné ústavy.
  • Kromě dodávky produktů nabízíme i záruční i pozáruční servis, kalibrace, dodávky náhradních dílů i spotřebního materiálu.
  • Oblasti využití: automobilový průmysl, zdravotnictví, energetika, všeobecný průmysl.
  • Naše mateřská firma splňuje certifikaci DIN EN-ISO 9001:2015 a k výrobkům můžeme dodat řadu certifikátů kvality jako REACH, RoHS. Pro jednotlivé výrobky lze potom nabídnout různé kalibrační certifikáty.

Ke stažení:Kromě obchodní činnosti se rádi věnujeme i podpoře různých sociálně zaměřených projektů.