Nově v nabídce: digitální snímače váhy – DVS, DVX a AAD

Tyto digitální snímače váhy (AAD, DVX a DVS) byly speciálně navrženy pro balicí stroje (dávkovací stroje, plničky, porcovačky, třídičky nebo kontrolní váhy). Zvyšují rychlost vážení při současném snížení kontrolních tolerancí. Snímače AAD, DVX a DVS jsou vybaveny multiprotokolovým komunikačním rozhraním pro připojení k Fieldbus (Modbus-RTU, CANopen) nebo průmyslovým ethernetovým sítím (Profinet, EtherNet/IP…). Jsou dostupné se softwarem eNodView určeným pro plnění nebo pro dynamické vážení a zajišťují autonomní řízení procesu.

Robustní, přesné a inteligentní digitální snímače hmotnosti zajišťují výkon a efektivitu balicích strojů. Splňují podmínky konceptu Průmysl 4.0, a proto nabízejí udržitelné řešení vážení, které je kompatibilní s digitální transformací průmyslových závodů. DVS snímače jsou navíc hygienické a jsou certifikované (EHEDG). Jejich design se zaoblenými rohy, zaručuje účinné čištění na místě (CIP). Snímače váhy DVS/DVX jsou vybavené multiprotokolovým komunikačním procesorem poslední generace. Tento inovativní design nabízí konektivitu s fieldbus nebo s průmyslovou Ethernet sítí bez přídavného modulu. S webovým serverem pro konfiguraci, duálním ethernetovým rozhraním pro snadné připojení k síti a přizpůsobením na koncept Průmysl 4.0 nabízí DVS/DVX:

  • konektivitu na nové automatizační architektury
  • jednoduchou a škálovatelnou migraci do sítí Ethernet
  • úsporu času

Volbou digitálního snímače získáte 24bitový A/D převodník, konfigurovatelný s digitálními filtry a lokálními I/O. Tato architektura nabízí ve velmi kompaktním formátu záruku přesného a rychlého vážení v rušeném prostředí. S digitálním snímačem zúžíte kabeláž a zlepšíte údržbu svých strojů. Tyto snímače zatížení kombinují velmi vysokou přesnost s nejvyšší úrovní krytí, což umožňuje časté čištění a nepřetržité používání v náročném prostředí. Snímač má výkonnou elektroniku s uživatelským rozlišením 500 000 bodů a knihovnu digitálních filtrů určených k eliminaci mechanických vibrací a šumu. AAD tenzometry mají rozhraní RS485 a CAN sběrnici podporující protokoly MODBUS-RTU a CANOpen. DVS/DVX lze objednat s rozhraním fieldbus nebo ethernet. Lze tedy snímače snadno připojit k jakémukoli automatizovanému systému.

< Zpět na aktuality